Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 26
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Kot Nemovite s.r.o. » Nemovitosti » Exkluzivně nabízíme rodinný dům vhodný k podnikání - Mladé Buky

Exkluzivně nabízíme rodinný dům vhodný k podnikání - Mladé Buky, Ev.č.: 02396

1a
1
2
2a
2b
4

Kontaktujte makléře

Milan Kot
+420 734 752 953
[email protected]
REALITNÍ KANCELÁŘ NEMOVITEREALITNÍ KANCELÁŘ NEMOVITE
Puškinova 326/3
Hradec Králové - Pražské Předměstí
+420 734 752 953
[email protected]
Cena9 800 000 Kč
včetně provize, včetně právního servisu
KategorieRodinné domy
LokalitaMladé Buky 148
OkresTrutnov
Velikost4 pokoje
Plocha užitná140 m²
Plocha pozemku825 m²
Plocha zastavěná105 m²
Plocha zahrady549 m²
Počet podlaží2
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
E (42,5 kWh/m2 za rok)
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
zobraz vybavení
Popis

Exkluzivně nabízíme k prodeji rodinný dům přizpůsobený pro krátkodobé pronájmy v obci Mladé Buky v bezprostřední blízkosti lyžařského areálu a zábavního areálu Baldův svět. Dům je umístěn v klidné části obce a zahrada poskytuje maximální soukromí pro Váš odpočinek, díky vzrostlým stromům v okolí a na pozemku poskytuje pozemek i příjemná stinná místa, což oceníte hlavně v létě.
Rodinný dům je částečně podsklepen sklepem o velikosti 8,5 m2, kde je umístěna technická místnost. První nadzemní podlaží má 69 m2 podlahové plochy je zde chodba a dva neprůchozí pokoje s vlastními kuchyňskými kouty a koupelnami s toaletou. Obytné podkroví nabízí 60 m2 podlahové plochy, v tomto nadzemním podlaží je u schodiště kuchyňský kout a dva neprůchozí pokoje, kde v jednom z nich je koupena s toaletou.
Podívejte se na video prohlídku nemovitosti, jistě Vás nemovitost nadchne.
Kanalizace objektu je řešena septikem s přepadem do trativodu. Obec nově vybudovala v ulici před domem kanalizaci s odbočkou k nemovitosti. V blízké budoucnosti bude možné se do této kanalizace připojit.
Teplá užitková voda je ohřívaná kombinovaným elektrickým bojlerem. V zimě ohřev vody výměníkem parovodu, také vytápění je řešeno ohřevem vody z parovodu.
Na zahradě je nevyužívaná kopaná studna 5m, zděná garáž napojena na elektřinu, vodovod. Na garáž navazuje terasa dlážděná zámkovou dlažbou s pergolou. Dále se na zahradu umísťuje přes letní sezónu bazén a nafukovací vířivý bazén. V zadní části pozemku je další posezení s ohništěm.
V obci je MŠ, ZŠ, pobočka Střední průmyslová škola Trutnov, praktický lékař, pošta, železnice stanice, autobusová zastávka.
Pokud hledáte zajímavou investici do nemovitosti umístěnou na atraktivním místě, tak doporučujeme prohlídku. V případě zájmu zajistíme financování naším zkušeným makléřem.

Soubory ke stažení