Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 26
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Kot Nemovite s.r.o. » Nemovitosti » Exkluzivně nabízíme na prodej pozemek pro bydlení, 974 m² - Mžany - Stračovská Lhota

Exkluzivně nabízíme na prodej pozemek pro bydlení, 974 - Mžany - Stračovská Lhota, Ev.č.: 02388

IMG_6243
IMG_6247
IMG_6255
Pozemek (finále) 5
Pozemek (finále) 6

Kontaktujte makléře

Milan Kot
+420 734 752 953
[email protected]
REALITNÍ KANCELÁŘ NEMOVITEREALITNÍ KANCELÁŘ NEMOVITE
Puškinova 326/3
Hradec Králové - Pražské Předměstí
+420 734 752 953
[email protected]
Cena2 045 400 Kč
včetně provize, včetně právního servisu
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaStračovská Lhota 51, Mžany
OkresHradec Králové
Plocha pozemku974 m²
ZástavbaObytná
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
zobraz vybavení
Popis

Exkluzivně nabízíme na prodej pozemek o výměře 974 m2 v obci Stračovská Lhota v místní části Zavadilka, která se nachází ve vyhledávané lokalitě v okolí obce Mžany u Hradce Králové. Mírně svažitý pozemek určený, dle územního plánu k výstavbě rodinného domu sousedí se silnicí, která zajišťuje bezproblémový přístup k pozemku. Inženýrské sítě zemního plynu jsou na hranici pozemku, elektřina vede po sloupu nadzemního vedení, který sousedí s pozemkem a vodovod je umístěn na druhé straně silnice. Pomocí protlaku je možné realizovat přípojku vodovodu. Kanalizace bude řešena jímkou, v obci není kanalizace. Pozemky jsou zahrnuty jako plochy smíšené obytné venkovské - SV. Obec Mžany nemá schválenou žádnou liniovou čáru pro zástavbu rodinných domů, ani sklon střech a provedení staveb. K pozemku náleží též ¼ spoluvlastnický podíl na sousedním pozemku č. 427/8, kde by mohla vzniknout přístupová komunikace.
Pokud hledáte klidné místo pro život v dosahu Hradce Králové, Hořic v Podkrkonoší s výhledem na Krkonoše, oblast připojenou v budoucnu na D35 s napojením do Liberce, Hradce Králové a Prahy, tak toto místo je vhodné právě pro Vás. Vážným zájemcům doporučujeme prohlídku. Kompletní servis včetně možného financování zajistí zkušený makléř.